QJFStruktura QJFQJF KioskQJF BiuletynQJF GaleriaQJRIUMembership

Wypędzanie z Polski

W ciągu ostatnich lat dostajemy ciągle sugestie z Polski abyśmy nie wracali. Początkowo nie braliśmy tego na serio. Szczególnie kiedy rząd ‘polski’ robi wszystko aby spłacić wyimaginowany dług gminom żydowskim i tak wielu żydów przyjeżdża do Polski mamy prawo oczekiwać jako obywatele polscy że nasze mienie jak też nasze bezpieczeństwo tak w Polsce jak też poza jej granicami będzie chronione. W czasie gdy wydarzyła się katastrofa pod Smoleńskiem byliśmy na posterunku w Prahran zgłaszając o kolejnym bandyckim napadzie na nas i naszą organizację (e-mail ambasador).

Będąc pod ogromnym stresem napisaliśmy e-mail do konsula Gromanna informując go o napadzie i prosząc o natychmiastową interwencję. Ku naszemu osłupieniu otrzymaliśmy bardzo arogancką odpowiedź. W odpowiedzi Gromann zastraszał nas i co najgorsze zapowiedział że zostaniemy wpisani w rejestr jakiejś księgi nie informując nas co ten zapis oznacza. Przecież nawet w czasach stalinowskich była możliwość odwołania się do wszelkiego rodzaju zapisów. Jest to zupełnie niezgodne z prawem europejskim aby jakiś urzędnik mógł niszczyć nam dobre imię a także wyrządzać szkodę materialną stosując perfidny terror psychiczny nie dając nam możliwości obrony jak również nie informując co oznacza tego typu „bandycki” wpis. Pragniemy skierować tę sprawę do Strasbourga a p. Gromanna do sądu za rasizm i prywatne wykorzystywanie urzędu do prowadzenia rasistowskich praktyk.

Jak się spodziewaliśmy od razu z Polski otrzymaliśmy złe wieści. Pani Beata z biura wynajmu „Expert” które odpowiedzialne jest za najem naszego mieszkania przysłała nam wiadomość że biuro nagle przestało nam wynajmować mieszkanie. Poza tym pani Beata w ostatnim czasie sugerowała aby mieszkanie sprzedać. Odczuwaliśmy to jako bardzo „delikatną” propozycję wyniesienia się z kraju. Pani Beata tak opiekowała się naszym mieszkaniem że jest ono w stanie ruiny i na naszym koncie nie ma prawie żadnych pieniędzy z tytułu wynajmu. Przez długi czas pani Beata używała naszego mieszkania oddając go do dyspozycji niezrównoważonej kobiety (być może jej bliskiej znajomej) podczas gdy my musieliśmy ponosić wszystkie opłaty i nikt nas o tym nie poinformował. Jako wynik przebywania tego typu lokatorów (kobieta sprowadzała sobie przyjaciela) nasze mieszkanie zostało bardzo zniszczone. Jednym z celów tego typu „wynajmu” jest zmuszanie nas do sprzedaży własnego mieszkania i w rezultacie wypędzanie z kraju. Dzieje się to w sytuacji kiedy tak wielu żydów wykupuje w Polsce mieszkania po to tylko aby je z dużym zyskiem wynajmować. Jak nam pani Beata pisała jej biuro już nie bardzo chce wynajmować poszczególne mieszkania gdyż teraz zajmują się wynajmem tak poszczególnych „kamienic” a być może dzielnic i całych miast. Pragniemy dodać że bardzo niewielki dochód z tytułu wynajmu mieszkania (wynajmowaliśmy po bardzo niskiej cenie) jest przeznaczony na działalność QJF w tym zakup podarunków dla domów dziecka i to że nasze mieszkanie zapisujemy dla QJF. Jest zupełnie trudno nam zrozumieć perfidię niektórych ludzi mieszkających w Polsce pragnących nas tak potwornie okradać i co najgorsze wypędzać z Polski. Uważamy że jest to rezultat polityki takich żydowskich polityków jak Bartoszewicz czy Borusewicz. Pragniemy tę sprawę skierować do Strasbourga i bardzo prosimy Pana Prezydenta Komorowskiego o osobiste zajęcie się sprawą nowowypędzanych i zapewnienie nas że już nikt nigdy z Polski nie będzie nas wypędzał i grabił naszego mienia pozostawionego w Polsce. Bardzo prosimy o jak najszybsze odwołanie konsula Gromanna (prawdopodobnie pochodzenia żydowskiego) i zapewnienie nas że nowo powołany konsul będzie działał w interesie obywateli polskich.

Wiele razy zwracaliśmy się do konsulatu i Prezydenta Polska, ministra zpraw zagranicznych o zapewnienie nam bezpieczeństwa w Australii. Ponieważ w Australii nadal jesteśmy atakowani zwracamy się z zapytaniem do Pana Prezydenta czy jest możliwość użycia interwencji zbrojnej w celu zapewnienia nam obywatelom polskim bezpieczeństwa. Czy w ramach akcji ONZ nie można by było przysłać naszych żołnierzy do Australii w celu zapenwnienia nam bezpieczeństwa zamiast używać wojska polskiego do obrony żydowskich interesów. Australia jest tak małym krajem że wystarczyłoby kilka polskich samolotów które mogłyby zrzucić kilka większych kamieni na budynki rządu australijksiego i być może pozwoliło by tym draniom zrozumieć że Polska jest tym krajem który potrafi bronić swojego narodu. Również nasze polskie wojsko byłoby utwierdzone w przekonaniu że jest to prawdziwa armia która będzie służyć szczytnemu zadaniu obrony polskiego narodu. Po doświadczeniach w Australii jesteśmy coraz bardziej przekonani że polscy lotnicy popełnili jeden ogromny błąd, strzelali nie do właściwych samolotów.

 

Adres:

The Queen Jadwiga Foundation

P.O. Box 654, Toorak, VIC 3142

Australia