QJFStruktura QJFQJF KioskQJF BiuletynQJF GaleriaQJRIUMembership

PRZEŚLADOWANIE W AUSTRALII

 

Od wielu lat jesteśmy prześladowani z powodów politycznych i rasowych (słowianie) ponieważ nie zgadzamy się z niektórymi decyzjami politycznymi Rządu Australijskiego. Z tego powodu, my i nasza organizacja ponosimy ogromne straty. Ostatnie prześladowanie z powodów politycznych jest szczególnie barbarzyńskie. Jesteśmy zmuszani wbrew naszym przekonaniom. do głosowania na ludzi o bardzo niskich etycznych jak również intelektualnych zdolnościach, którzy nie reprezentują naszych wartości. To co obserwujemy w Australii napawa przerażeniem. Ludzie tacy jak pani Nixon (szef policji od czasu p.Kirner) czy pan Brumby (premier) odpowiedzialni za ogromne zniszczenia w Wiktorii w czasie ostatnich pożarów, drwią sobie z jakiejkolwiek odpowiedzialności. Partia Pracy jak i Partia Liberalna (ALP) to ta sama grupa ludzi, którzy od czasu przejęcia władzy przez komunistów i masonów utrzymują się przy władzy dzięki terrorowi psychicznemu i ogromnej manipulacji. Ponoć wielu ludzi podających się za Polaków to członkowie tej „gangsterskiej” organizacji. Większość tutejszych councils to zwyczajne mafijne organizacje. Zwyciężają w wyborach dzięki stalinowskiemu prawu wyborczemu. Gdyby nie obowiązkowe wybory i potworne kary za nie głosowanie frekwencja wyborcza nie byłaby większa niż 10%. Reżim ALP ogromnie obawia się prawdy o liczbie osób które ten reżim popiera. W każdym demokratycznym kraju obywatele mają prawo nie głosować jeśli uważają, że wybory są „manipulowane”, nie są przeprowadzone w sposób demokratyczny i nie mają kandydatów którzy by ich reprezentowali. Prawo do „godnego” głosowania jest jednym z podstawowych human rights.

Bardzo niepokojący jest również system podatkowy. Podatek który płacimy wynosi ponad 70%. Przy zarobku, który jest podawany jako wynagrodzenie (100,000AU$ rocznie), wynagrodzenie które otrzymujemy wynosi niecałe 30,000AU$. Jest to wynagrodzenie niewykwalifikowanego pracownika w firmie państwowej. W Wiktoriańskim Rządzie na kierowniczej pozycji z wymaganiami bardzo specjalistycznej wiedzy jest to wynagrodzenie dla nas Polaków. Jesteśmy w sposób bestialski okradani i zmuszani do niewolniczej pracy. Jak to wygląda w przypadku innych nacji. Otóż 50,000AU$ które nam zabierają można przeznaczyć na tzw. cele „dobroczynne”. Owe 50,000AU$ można przeznaczyć na jedną z filantropijnych organizacji (masońkie) i ta wartość zostanie zwrócona w 100%. Dlatego nie jest przypadkiem że nasza fundacja nie została zarejestrowana jako organizacja kulturalna czy też instytut naukowy. Bardzo w tej sprawie pomógł poseł liberalny Costello (Włoch baptysta). O ile nam wiadomo baptyści jak też inne sekty mają możliwość odpisu podatkowego na różne dziwne cele. Bardzo jesteśmy też zaszokowani, dlaczego Włosi którzy walczyli po stronie Hitlera cieszą się tak ogromnym „powodzeniem” u aliantów. A „nasi” tzw. polscy żołnierze wysługują się aliantom na kolejnym ANZAC day, tworząc tzw. frekwencję (nie za darmo). Nie dziwi też fakt, że niektórzy „polscy” księża celebrują Msze w przybytku masonerii, wiktoriańskim mauzoleum. Przypomina nam to potworną zdradę września kiedy to ponoć „angielscy” politycy spotykali się z Hitlerem i Mussolinim, być może na herbacie, ale przygotowując iście szatański plan podboju Europy.

Bardzo niepokoi również fakt, że odpis podatkowy nie jest praktykowany w katolickich ośrodkach w tym szczególnie polskich. Warto zauważyć, że straty z tego powodu w jednym tylko ośrodku w Essendon sięgają grubo ponad milion dolarów rocznie. Warto by zacząć ciągnąć do odpowiedzialności tych którzy powodują tak ogromne straty naszej mniejszości polskiej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż w „przededniu” Grunwaldu warto zdać sobie sprawę z tego, że niektóre dzisiejsze zakony niewiele różnią się od zakonu Krzyżaków. Na nieszczęście większość tzw. parafii polskich prowadzonych jest przez zakonników podających się za Polaków. Jakie cele oni realizują to Bóg jeden raczy wiedzieć. Na pewno nie ma to wiele wspólnego z Polską a co jest również bardzo wątpliwe również z katolicyzmem. Nie jest więc przypadkiem, że Polacy katolicy, którzy są tak bardzo naiwni spychani są na margines życia nie tylko australijskiego ale również parafialnego. Zakonnicy z tzw. ośrodków polskich (w większości) otaczają się bardzo prymitywnym „elementem” zwykle niepolskiego pochodzenia. Nie dziwi więc fakt, że ks. Słowik miast prowadzić bardzo potrzebny remont kościoła „wyłudza” (w bardzo chamski sposób) pieniądze na prywatny samochód. Warto zaznaczyć, że w bardzo krótkim czasie parafianie (głównie Richmond) zmuszeni byli do zakupu 4 samochodów wartości ok. 80000AU$. W tym czasie kościół w Riczmond uległ ogromnym zniszczeniom Warto by również zauważyć ogromne powodzenie owego zakonnika wśród niektórych środowisk a to za sprawą „zawłaszczenia” fundacji Bluma. Również co jest ogromnie bulwersujące w Essendon zamiast odpisów podatkowych zarabiają marne pieniądze (tzw. komitet parafialny) na rozprowadzaniu alkoholu. To wszystko w imię utrzymania „polskiej” parafii. Warto by po doświadczeniach z Polski gdzie dość duża grupa księży współpracowała z SB i po doświadczeniach Grunwaldu być bardziej uczulonym na możliwość współpracy niektórych zakonników z lokalnymi „ubekami”. Kondycja mniejszości polskiej w Australii wyraźnie wskazuje na tego typu powiązania nie tylko zakonników ale tzw. zarządców federacji. Bardzo prosimy instytut pamięci narodowej o zajęcie się tą sprawą. Jak długo my mniejszość polska w Australii będziemy wykpiwani przez „obcokrajowców” zajmujących wszystkie ważniejsze pozycje w tzw. polonijnych organizacjach. Nie dziwi więc fakt że my, mniejszość polska jesteśmy szykanowani przez polonijnych „obcokrajowców” za to tylko że chcemy mieć polityczną reprezentację w Australijskich instytucjach (w tym w Parlamencie), dostępność statystyk ukazujących miejsce mniejszości polskiej w Australijskim społeczeństwie jak również kontrolę pieniędzy podatników mniejszości polskiej które powinny być kierowane na rozwój instytucji mniejszości polskiej.

Również bardzo niepokoi działalność niektórych tzw. katolickich instytucji. Szczególnie rażący przykad to tzw. uniwersytet katolicki. Zgodnie z naszą wiedzą katolików można tam spotkać ale trzeba mieć bardzo dużo szczęścia. Warto by Watykan zaczął się interesować sprawami tzw. katolickich instytucji i trwonieniem ogromnego potencjalu ludzkiego jak też naszego wspólnego katolickiego majątku miast do znudzenia wałkować neomarksistowske wypociny o biednych i wyzyskiwanych .... „murzynach” (ludzie o bardzo niskim wykształceniu). Nie mylić z mieszkańcami Afryki którzy są dużo bardziej wyksztaceni aniżeli rządząca klasa „Irlandczyków” w Australii.

 

 

14 April 2009

Zbigniew Les

14/393 Toorak Rod

SOUTH YARRA VIC 3141

Dear-Dr-Les -

Failure to Vote by Zbigniew & Magdalena Les – Stonnington City Council Election

I refer to your response to the Apparent Failure to Vote notice mailed to you and Magdalena Les on 27 February regarding failing to vote for the Stonnington City Council election held in November 2008.

I note that you state a number of reasons on your response for not voting, including being unaware of the elections, that you will never vote for a person who does not represent your Christian values and a feeling of political persecution.

I take on board the reasons stated in your letter and in response offer the following. Elections for Stonnington City Council were extremely well advertised in local press and the major Victorian daily newspapers. Additionally there was a strong advertising campaign on a large number of radio stations. Additionally the elections for Stonnington City Council were conducted entirely by post and ballot material was mailed to you both at the above address during the period 11-13 November.

Local Government elections are conducted under Section 40 of the Local Government Act 1989. Voting is compulsory for all voters on the roll at the time of the election. As you were both on the voters roll at entitlement day you were required to vote. As you did not vote, and do not have a valid and sufficient reason for not voting you will both shortly be mailed an Infringement Notice. You should note that there is a penalty of $57 attached to each notice.

           Yours sincerely

           

             G Frazer

              Prosecution Officer

 

 

Home

 

Copyright the Queen Jadwiga Foundation

Adres:

The Queen Jadwiga Foundation

P.O. Box 654, Toorak, VIC 3142, Australia