QJFStruktura QJFQJF KioskQJF BiuletynQJF GaleriaQJRIUMembership

QJF Press

HOME

BACK             NEXT

ZAPROSZENIE

The Queen Jadwiga Foundation została założona z okazji 600- lecia refundowania Akademii Krakowskiej. Obchody jubileuszu miały miejsce w roku 2000.

The Queen Jadwiga Foundation jest zogniskowana na promowaniu interdyscyplinarnych badań naukowych, nie sprzecznych z Chrześcijańskimi wartościami, edukacyjną i kulturową współpracę między narodami jak również działalności prowadzącej do lepszego zrozumienia Europejskiej i Polskiej kultury i historii.

The Queen Jadwiga Foundation jest członkowską organizacją utrzymywaną z funduszy pozyskanych od fundacji, korporacji i członków którzy wspierają misje Fundacji lepszego zrozumienia i współpracy między narodami jak również między poszczególnymi ludźmi opartą na wartościach, które były promowane przez Królową Jadwigę.

Celami Fundacji, między innymi, są: promowanie interdyscyplinarnych naukowych badań, nie sprzecznych z Chrześcijańskimi wartościami, publikowanie naukowych czasopism i książek, jak również promowanie ludzi charakteryzyjących się cechami, charakteryzyjącymi Święta Jadwigę Królową Polski, takimi jak dobroć, mądrość, siła charakteru i poświęcenie

Składka członkowska może być uiszczona w postaci czeku. Czek powinien być wystawiony na the Queen Jadwiga Foundation i wysłany na adres:

 

The Queen Jadwiga Foundation

P.O. Box 654

Toorak

Victoria 3142

Australia

 

Można też wpłacić wybraną kwotę bzpośrednio na nasze konto:

BSB                (06)3220

Acc. No.        1006 3357

Acc. Name:    The Queen Jadwiga Foundation

 

ABN          35 225 386 235

Copyright the Queen Jadwiga Foundation